Haber

Masterchef Celal kimdir, hangi yılda yarışmıştır? Masterchef 2023 Celal Sarıgül kimdir, kaç yaşında, mesleği nedir, evli mi, instagram hesabı nedir?

usta şef 2023 yeni dönem başladı. Yeni dönemde eski rakipler olacak. İzleyiciler yeni sezon yarışmacılarını merak etti. Yeni döneme katılacak isimlerden biri de Celal Sarıgül oldu. Peki, Masterchef Celal Sarıgül kimdir, kaç yaşında, nerelidir, mesleği nedir, kaç yılında yarışmıştır? Masterchef Celal Sarıgül hangi yılda ve hangi yerde yarıştı? Masterchef Celal Sarıgül, All Star kadrosuna dahil mi? Masterchef Celal Sarıgül ana kadroya girdi mi? Bilgi burada…

MASTERCHEF CELAL KİMDİR?

Aslen Antalyalı olan Celal Sarıgül 1994 doğumludur ve 29 yaşındadır. Şef. Kıbrıs’ta Mutfak Sanatları eğitimi alan Celal Sarıgül, yarışmaya Kıbrıs’tan katılıyor. Altı yıldır otel ve restoranlarda yemek yaptığını söyledi. Ayrıca MasterChef’in hayali olduğunu ve kalıcı olmak için buraya geldiğini söyledi.

Celal Sarıgül Masterchef, 2023 yılında ana kadroya katılmak için çaba gösterecek.

Sosyal medya hesaplarını da aktif olarak kullanan Celal Sarıgül’ün Instagram’da 58 bin takipçisi bulunuyor. Instagram hesabı “celalsariigul” şeklindedir.

MASTERCHEF CELAL HANGİ YIL YARIŞTI VE SAAT KAÇ OLDU?

Masterchef Celal Sarıgül 2020 yılında 4. periyotta yarıştı.

cukurcahaber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu